24.05.2019

Як та, що на Марсі - на першу в Україні презентацію привезли Tesla Rоadster

До столиці привезли рідкісний в Україні спорткар Tesla Rоadster. Саме таку машину американський інноватор і бізнесмен Ілон Маск торік відправив у космос на орбіту планети Марс. Електромобіль покажуть у рамках виставки електротранспорту і гібридів Plug-In Ukraine, яка починається сьогодні. Вона триватиме до 26 травня у виставковому центрі "Акко Інтернешнл" на просп. Перемоги.

Спорткар Tesla Rоadster в Україні презентують вперше. Її на захід привезла компанія ElectroCars. Електромобіль привезли вчора о 00:00 на територію виставкового центру. 

"Цю модель спершу збирали в Британії із 2008 року на основі спорткара Lotus, - говорить СЕО ElectroCars Олександр Кравцов. - Наша машина - одна з перших зроблених. Її порядковий номер, вказаний на кузові, 150. Конструктивно машина дуже цікава. Я радий, що тепер кожен, хто прийде на виставку, зможе побачити першу і відому модель виробника Tesla".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зірка кіно та єдина у космосі - у Київ привезуть таку ж Tesla Roadster, що летить на Марс

Перша презентація моделі відбулася 2006 року. Машина має алюмінієву раму, легкий полікарбонатний кузов. Запас ходу першої генерації Rоadster - 390 км. Максимальна швидкість, обмежена електронікою, - 210 км/год. До "сотні" родстер розганяється за 4 секунди.

 

Нагадаємо, у березні у США презентували найновішу модель від американського виробника електромобілів Tesla - Model Y. Знайомство із кросовером пройшло у студії дизайну підприємства у місті Лос-Анджелес. 

 

 

Gazeta.ua Володимир Мукан