Україна увійшла в "десятку" держав світу в глобальному рейтингу з розвитку електромобілізації. Його склало американське видання InsideEV`s, що спеціалізується на дослідженні ринку електричних машин.
Цьогоріч наша країна на дев"ятому місці, торік була на п"ятому. Лідерами стали Китай, Норвегія, Швеція і США.
"Такі високі позиції України другий рік поспіль можна пов"язувати із багатьма факторами. Якщо поділити цей результат на складові, то 30 відсотків із нього належить суспільству, 50 - бізнесу і 20 - державній політиці. Українці за ментальністю інноватори, відкриті до всього нового. Побачили, що пальне дорожчає і стали більше купувати електромобілів. Уряд скасував мито й ПДВ на електромобілі, а бізнес розвиває інфраструктуру - зарядні станції і сервіси обслуговування", - говорить експерт з екологічно чистого транспорту і засновник компанії Еlectrocars Олександр Кравцов.
Американський електромобіль Tesla Model S вирізняється не лише інноваційними рішеннями в електроустаткуванні, а й будовою кузова та підходом до використання різноманітні матеріалів.
У компанії Electrocars, що займається продажем і обслуговуванням електромобілів, розповіли й продемонстрували особливості будови Model S.
Найближчим часом Renault і Nissan можуть злитися в одну компанію. Зараз про це ведуть перемовини, повідомив Еlеctrоcars.
Приводом такого рішення є зосередження компанії на виробництві електромобілів і розширення їхньої лінійки. Після об"єднання єдиний виробник зможе ефективніше протистояти у іншим компаніям, що займаються випуском електротранспорту. А саме: німецькому Volkswagen і японській Toyota. Крім цього подібний крок сприятиме створенню автономних транспортних засобів і каршерінгових сервісів.
Японський автовиробник Nissan невдовзі запустить програму із заміни старих акумуляторів на електромобілях Leaf. Відпрацьовані батареї мінятимуть на інші, відновлені.
Діятиме пропозиція із травня цього року в Японії. Вона дозволить відчутно заощадити власникам Nissan Leaf. Адже заміна старих акумуляторних модулів потужністю 24 кВт/год на нові коштує $6,200 тис, а на відновлені - $2,850 тис., повідомляє electrocars.
Перша доставлена у Європу Tesla Model 3 перетнула український кордон. Її везе автосалон ElectroCars на виставку Plugin
Машина проїхала пункт пропуску в місті Ягодин Волинської області й зараз її везуть до Києва у салон на вул. Бандери, 5. Саме звідси новинка почне намотувати перші кілометри Європою, повідомляють на сайті салону "ЕlectroCars".
Цього тижня у головному офісі компанії Tesla в американському місті Пало Альто виставили на огляд нове покоління Roadster.
Як і на ескізах компанії, машина виглядає динамічно і стрімко. У її дизайні поєднано стилістику марки та першої моделі Roadster. Форма капота, даху та боковин кузова зроблена такої форми, аби опір повітрю був якомога меншим - щоб мінімізувати витрати енергії на рух електромобіля.
Кількість електромобілів в Україні стрімко зростає. Лише з початку цього року їх зареєстрували 188. Це на 19% більше ніж торік. Проте ці машини цікаві не лише тим, що їх не потрібно заправляти пальним. Електрокари змінюють звички водіїв і стиль їзди.
Ми поспілкувалися із їхніми власниками і виокремили 5 основних звичок людей, які пересіли із авто з двигуном внутрішнього згоряння на електромобіль.
Відвикли чекати щоранку
Ті власники електромобілів, які до цього довго їздили дизельними машинами, дуже тішаться тим, що електрокари не потрібно прогрівати перед рухом - скільки б градусів морозу не показував термометр. Сів, завів і поїхав.
"Пересів на електромобіль взимку торік. Перші дні заводив і чекав хвилину. Потім розумів, що цю звичку потрібно міняти. Зараз для мене навпаки - незвично було б сідати в машину й чекати поки двигун прогріється", - каже Сергій Кравець, має електромобіль Nissan Leaf.
Вчора відбувся грандіозний запуск надважкої ракети Falcon Heavy на орбіту Марсу. Вперше на борт такого літального апарату взяли машину - Tesla Roadster.
Зараз електромобіль виведений у відкритий космос. У його салоні грає пісня Девіда Боуї Space Oddity. На панелі приладів - табличка з написом Don`t Panic. За кермом сидить манекен у новому скафандрі SpaceX.
До України вже везуть найновішу модель від Tesla - Model 3. Про це повідомили у салоні Еlectrocars, що на просп. Бандери у Києві.
"Синій електромобіль, який ми з нетерпінням чекаємо, має цікаву американську медіа-історію. Це електромобіль-рекордсмен. На ньому редактор американського видання The Drive Алекс Рой та її попередній власник Даніель Зорілья провели 4-добовий тест-драйв з пробігом 4602 кілометри і встановили абсолютний рекорд з подолання цієї відстані. Проїхали її за найкоротший час - 50 годин 16 хвилин 32 секунди. Це на 5 годин швидше, ніж влітку позаторік таку дистанцію пройшла Tesla Model S", - розповідають там.
В Україну везуть електромобіль Model 3. Це найдешевша модель американського автовиробника Tesla. Коштує від $35 тис, залежно від комплектації.
Про це пише electrocars.
Масовий електричний седан від Tesla почали виробляти у липні торік. Першу партію машин працівникам компанії продали також в середині літа.
Нещодавно японський автовиробник Nissan відзначав День народження. 84 роки тому, 26 грудня, компанію створили. Звичною для нас її назва стала після злиття потужних японських фірм Nichon Sangio і Тobata Casting Co.
Слово Nissan виникло із перших складів Nichon Sangio. І невідомо було задумом чи співпадінням те, що "ніссан" із аккадської мови - це перший весняний плід. В Туреччині так називають перший теплий місяць року - квітень за Григоріанським календарем, а в Швеції протікає річка із такою назвою.
76-річний киянин Едуард Рудік зробив за життя більше 22 автомобілів автомобілів. Майже всі двомісні, мають мотоциклетні агрерати. Чоловік продає свої машини від 25 тис. грн. Однак з недавна він почав експерементальні розробки елктромобілів. Перший електромобіль показав у Києві на виставці ретроавтомобілів "Кава по-київськи".
В Україні почалися продажі французького електромобіля Renault Fluence Z.E. Машини презентували вчора у автосалоні на Дніпровській набережній.
Renault Fluence мало чим ззовні відрізняється від такої ж моделі із двигуном внутрішнього згоряння. Перше, що впадає у вічі, це блакитний відтінок емблеми й елементів решітки радіатора. Очевидно, Renault перейняла таку особливість у японських Toyota. Також електротягу машини видають нові фари із блакитним відтінком і задні ліхтарі. У задньому крилі немає звичного лючка бензобака. Натомість на передніх крилах з обох боків встановлені круглі люки, під ними розміщено роз'єми для під'єднання кабеля підзарядки акумуляторів.
6300 кілометрів наїздив електромобілем киянин Валентин Гербштейн. Чоловік власноруч
У Києві вперше відбулася презентація американського електромобіля Tesla Model S. Ця машина має найдовший запас ходу серед всіх електромобілів — проїжджає на одному заряді 480 км.
- Такий шлях машина може подолати при швидкості не більше 90 км/год. Якщо їхати швидше, електромобіль розряжатиметься інтенсивніше. Наприклад, проїде не 480 кілометрів, а 450, - каже засновник "Українського клубу Тесли" Назар Шимоне-Давида. Він організував презентацію Tesla. Продає машини цієї марки в Україні. Підводить до Tesla, припаркованої біля ресторану "Любовь и голод" на Новообухівській трасі під Києвом. Там проходило знайомство з моделлю.