Запчастини

20.09.2016

Як вберегти авто від викрадення

Як вберегти авто від викрадення

З початку року в Києві викрали 138 машин. Найчастіше авто зникають вночі на стоянках без охорони, повідомляють у ДАІ.

Ставити сигналізацію на авто потрібно одразу після покупки, радить Дмитро Карун з СТО "Омега-сервіс" у Києві. Він встановлює сигналізації.

"Краще купувати двосторонню систему останніх років випуску. На відміну від односторонньої, вона пищить не лише надворі, а й передає сигнал на свій брелок. Він починає вібрувати й видавати гучний сигнал. На екрані відображається пошкоджена чи відімкнена частина машини - багажник, капот чи двері. Чим новіша модель, тим складніше крадіям до неї підібрати код".

Читати далі →

20.08.2014

Як правильно обрати двірники на зиму

Як правильно обрати двірники на зиму
 

Двірники всередньому служать 2-3 роки. Як тільки вони починають гірше прилягати до скла та дубіють, їх змінюють на нові.

"Найпоширенішими є два типи двірників - каркасні та безкаркасні. Каркасний двірник складається із пластикової або металевої конструкції. До нього прикріплений гумовий очищувач. Металева конструкція прижимає очищувач до скла. Безкаркасний двірник візуально схожий на спойлер із гуми та пластика, - розповідає Сергій Бобров, продавець-консультант відділу запчастин столичного магазину "Кінг авто" на вул. Великій кільцевій. - Є ще й гібридні двірники. Вони мають нижчу конструкцію каркасу й аеродинамічну накладку.

Читати далі →