23.03.2016

Сьогодні оприлюднили календар найважливіших автомобільних подій 2016 року

Вчора провідні автомобільні організації під егідою ФАУ відкрили автосезон. У ході зустрічі в ресторані Mille Miglia у Києві анонсували календар автомобільних подій на цей рік.

Почнеться сезон масових заходів із найбільшого фестивалю ретро-автомобілів OldCarLand-2016. Він проходитиме 22-24 квітня в Державному музеї авіації. Його організовує клуб технічної класики Оldcarservic і "Проект Кофейбус".

"На нашому фестивалі минулого року ми зареєстрували 550 анкет учасників заходу. Тобто OldCarLand тримає марку найкрупнішого фестивалю в Україні. Та й Державний музей авіації, де ми проводимо захід, нещодавно посів 6 місце серед кращих музеїв світу. Цього року на OldCarLand приїдуть ще й учасники з Чехії, Польщі, Білорусі, Росії та інших країн. На глядачів чекає чимало сюрпризів. Наприклад, буде спеціальна дитяча зона. Для діток проведуть змагання на радянських педальних машинках. Буде автобус футбольної команди "Динамо". На ньому футболісти їздили до 1986 року", - сказав один із організаторів фестивалю Вадим Навроцький, власник "Проекту Кофейбус".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вадим Навроцький обладнав ретро-автобуси у кав'ярні

14-16 липня пройде автопробіг "Зоряне раллі". Його приурочать до 125-річчя від появи першого автомобіля в Україні. Всі учасники цього заходу стартуватимуть на ретро-авто із своїх міст і фінішують в Одесі. Реєстрацію вже почали. У ньому може взяти участь кожен власник автомобіля. Вік машини повинен бути не менше 30 років.

Також пройде цьогоріч "Фестиваль швидкості — Україна". Його організовує автогонщик Василь Ростоцький.

"Давно виношував цю ідею. Цього року зрозумів, що далі відкладати немає чого. Ми його присвятимо 25-річчю автоспорту в Україні. В ній візьмуть участь команди різних країн. ", - сказав він.

Закриє сезон автомобільних заходів осінній фестиваль OldCarLand та відзначення Дня автомобіліста на столичному Подолі.

Нагадаємо, востаннє зустріч любителів старовинних авто відбулася у грудні на навідкритті музею і реставраційної бази "Київпастрансу". Там презентували понад 60 ретро-автобусів, тролейбусів і автомобілів.

Володимир Мукан