У Києві обмежили швидкість руху автомобілів до 50 км/год на зимовий період.Таке рішення прийняла Київрада на початку жовтня.
Депутати Київради дозволили автомобілістам їздити на 17-ти столичних вулицях зі швидкістю до 80 км / ч. Серед них - просп. Перемоги, Велика Кільцева дорога, Кільцева дорога, просп. Бандери, просп. Ватутіна, Наддніпрянське шосе, Набережне шосе, Столичне шосе, просп. М. Бажана, вул. О. Теліги. Рішення підтримали 74 депутати.
В Україні збільшився ризик придбати браковану машину. За 2017 рік правоохоронці виявили 1201 автомобіль з підробленим унікальним номером.
Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.
Шахраї присвоюють VIN-номер розбитої машини чи нелегально ввезеної в Україну автомобілю-двійнику. Найчастіше незаконне авто продають за генеральним дорученням - водій юридично не стає власник автомобіля, але може його використовувати. При придбанні такого авто людина не має можливості безплатно перевірити VIN-номер. В результаті водій дізнається про те, що його обманули, лише при перевірці поліцією техпаспорта автомобіля. Тоді машину конфіскують і її неможливо повернути.
Право позбавляти водіїв посвідчення на водіння транспортним засобом має лише суд. Патрульна поліція не має право забирати у водія права на постійній основі.
Інспектори ДАІ повинні тимчасово вилучити у особи, що вчинила правопорушення, водійське посвідчення. Замість нього до винесення вироку суду водію видають тимчасовий дозвіл на керування транспортним засобом.
Перший автобан за європейськими стандартами з"єднає Запоріжжя і Маріуполь. Будівництво почнуть в 2020 році . Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян.
Фінанси для будівництва автобану виділить Німеччина. Кредит становитиме 500 млн євро. . Зараз уряд очікує кінцевої відповіді від Німеччини.
Електромобілі майже не видають звуку. Це небезпечно для пішоходів з вадами зору та слуху.
2012 року фахівці Рурського університету в Бохумі досліджували це питання. Учасники дослідів стояли біля краю тротуару із заплющеними очима і повинні були реєструвати наближення автомобіля Fiat-500, орієнтуючись лише на слух. Машину з електроприводом вони помічали набагато пізніше, ніж таку ж модель з бензиновим двигуном. Ця різниця збільшувалася, якщо машини рухалися повільно.
Німецька марка Volkswagen представила технологію освітлення, завдяки якій головні фари і задні ліхтарі проектуватимуть різні зображення на дорогу.
Завдяки новій системі водії зможуть спілкуватися між собою, не виходячи з машини. Вони зможуть повідомляти корисну інформацію автомобілям позаду себе, проектувати намір почати рух чи вказувати поворот. Для цього варто буде лише вказати певну функцію на екрані.
"Київавтодор" опублікував карту відремонтованих доріг у столиці за період від 2015 до 2018 року.
Комунальне підприємство розмістило відео, на якому показано вулиці, відремонтовані за цей період. За 2013 рік у Києві відремонтували 9 км доріг, у 2014–2015 роках - 165 км, у 2016 – 200 км, а у 2017 – 301,5 км автошляхів і проїздів. Таке повідомлення розмістили на сайті Київської адміністрації.
За вересень в Україні зареєстрували 734 автомобілі з електричною та гібридною установкою. Це на чверть менше, ніж за серпень.
Статистику з продажу електромобілів опублікувала компанія IRS Group.
Всього в Україні зараз зареєстровано 16 431 одиницю транспорту з електродвигуном. На вересень 2017 року дорогами України їздило всього 5661 таких машин.
Протягом вчорашнього дня у більшості ЗМІ написали, що "євробляхи" легалізували. І що цьому посприяв Верховний Суд України. Ми спробували розібратися в цій ситуації, взявши до уваги думки юристів і розглянувши статті, за якими виносили рішення судді й притягували до відповідальності автовласника митники.
Лишилося трохи більше двох місяців, коли електромобілі в Україні відносно дешеві. З перших днів наступного року такий транспорт подорожчає більш ніж на 20%. Адже із січня вже не діятимуть пільги з ввезення електромобілів в Україну. Нагадаємо, податкову знижку парламент ухвалив у вигляді змін до Податкового кодексу торік.
Вчора почали штрафувати порушників швидкості на дорогах. До цього протягом тижня діяли пристрої вимірювання швидкості TruCam у тестовому режимі. За перший день роботи 16 жовтня протоколи склали на 231 водія.Таку інформацію розмістив на своїй сторінці у Facebook перший замначальник Департаменту патрульної поліції Олексій Білашицький.
Під час тестового режиму порушників відпускали без штрафу, лише попереджали про санкції. Вчора ж почали виписувати грошові стягнення.
Міністерство фінансів та Державна фіскальна служба України виступили проти пільги про доступне розмитнення при імпорті електромобілів. Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook народний депутат Тетяна Острікова .
Тетяна Острікова подала поправки до законопроектів 8487 та 8488. Однією з цих поправок є пропозиція продовжити пільгу щодо сплати ПДВ при імпорті електромобілів на два роки. Така пільга діє протягом 2018 року. Ця поправка призведе до зменшення надходжень до державного бюджету , тому Мінфін та ДФС виступили проти неї.
Кожні 2 роки у столиці Франції відбувається один з найбільших автосалонів Європи. Цьогорічний Паризький автосалон триває з 4 по 14 жовтня.
На такому мотор-шоу традиційно проводяться презентації найбільш важливих автоновинок. Цього року німецька компанія Audi представила декілька цікавих моделей:
На минулих вихідних у Києві відбувся 9-й OldCarLand. На найбільший технічний фестиваль приїхало чимало раритетних автомобілів. Автопогляд розповідає про найцікавіші з них:
1. Півтораповерховий ЛАЗ 5208 1994 року.
Ідея створення півтораповерхового туристичного автобуса була новою для українського автопрому з 1976 по 1990 рік. У 1994 році на виставці "Український автобус-94" у Львові показали півтораповерховий ЛАЗ 5208, оснащений 302-сильним двигуном Renault, коробкою передач від MAN. Автобус мав кондиціонер Thermo King та комфортабельні сидіння. Бокові вікна були вклеєні, на першому поверсі - туалет. В Україні є лише один такий автобус.
Цьогоріч на OldCarLand приїхало аж два Ford T. Привіз оригінальні "Бляшанки Ліззі" запорізький музей техніки Богуслаєва та технічний музей "Фаетон".
Один автомобіль у стандартній комплектації чорного кольору 1923 року. Друге авто – рідкісна зелена модель 1921 року випуску з закритим кузовом. Раму цього автомобіля сконструювали ще 1909 року.
Цих вихідних на ВДНГ відбувся найбільщий технічний фестиваль OldCarLand. Там були широко представлені довоєнні автомобіля. Серед них - чехословацька Skoda Popular 1100 OHV 1939 року. Власник автомобіля Володимир Резніченко розбирав двигун 22 рази.
Це масовий доступний чехословацький автомобіль 30-х років. Його виготовляли з 1938 по 1946 рік. На фестиваль приїхала модель комплектації кабріолет. Це доволі рідкісна комплектація цієї моделі, частіше зустрічаються родстер і седан.
28-30 вересня відбувся найбільший технічний фестиваль OldCarLand на ВДНГ у Києві. На нього приїхали старовинні автомобілі вітчизняного та іноземного виробництва. Найстарішим авто – понад 80 років. Автопогляд представляє найстаріші легковики фестивалю:
1. Ford T.
Tesla Model 3 підтвердила статус безпечного автомобіля. Минулого тижня американська Національна адміністрація з безпеки руху (NHTSA) провела краш-тести Tesla Model 3. Організація оцінила ступінь захисту водія і пасажирів при аваріях найвищим балом.
Спершу управління провело фронтальний краш-тест. Теслу на швидкості 56 км / год вдарили в міцну стіну. Сила удару дорівнювала лобовому зіткненню з автомобілем, що рухається назустріч на такій же швидкості. Сильно постраждав бампер. Рівень безпеки оцінили у 5 балів. Подушки і ремені добре захистили манекени від травм голови, шиї, грудної клітки і ніг.
Уже цієї п"ятниці у Києві на ВДНГ почнеться найбільший технічний фестиваль OldCarLand.На ньому покажуть старовинні та рідкісні машини. А також автобуси, військову та мотоциклетну техніку.
Автопогляд пропонує 6 американських автомобілів, які варто побачити на OldCarLand.
Через 5 днів стартує на найбільший технічний фестиваль України OldCarLand. Він відбудеться – 28-30 вересня на території ВДНГ. Захід організовує клуб технічної класики OldCarServiсe і "проект Кофейбус".
Серед учасників OldCarLand – легковики, вантажівки, автобуси, мото- і велотехніка. Найстарішим із них – понад 80 років. На території проведення фестивалю можна буде побачити й порівняти автопром різних епох і країн, прослідкувати, як з кожним десятиліттям змінювався дизайн машин і технічне оснащення. Чимало машин, представлених на заході, збереглися єдиному екземплярі та належали впливовим людям.