25.02.2018

Tesla презентували надшвидкий електромобіль

Цього тижня у головному офісі компанії Tesla в американському місті Пало Альто виставили на огляд нове покоління Roadster.

Як і на ескізах компанії, машина виглядає динамічно і стрімко. У її дизайні поєднано стилістику марки та першої моделі Roadster. Форма капота, даху та боковин кузова зроблена такої форми, аби опір повітрю був якомога меншим - щоб мінімізувати витрати енергії на рух електромобіля.

У Roadster завужені фари, скляний зйомний дах і великі двері. У його кузов вмонтували 30 датчиків і 6 камер для якомога точнішої передачі ситуації навколо машини для водія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 нових звичок, які з'являються у власників електромобілів

Новинку оснастили трьома двигунами, вона має повний привід. Ці силові агрегати можуть розігнати Roadster до 100 км/год менш, ніж за 2 секунди. Заявлена максимальна швидкість - 400 км/год. Також у компанії повідомляють про рекордний для електромобілів пробіг на одному заряді - 1 тис. км, передає electrocars.

Серійне виробництво електромобіля почнуть з 2020 року, він коштуватиме близько $50 тис.
Нагадаємо, електромобіль цієї моделі першого покоління - став першим земним транспортним засобом, який відправили у космос. Зараз він там перебуває, наближаючись до Марсу.

Автопогляд