Аксесуари

30.06.2014

Киянин почав виробництво аудіотехніки для пікніків

Киянин почав виробництво аудіотехніки для пікніків
 

Виробництво аудіобоксів налагодив півроку тому Віталій Потоцький. Аудіобокси — це дерев"яні колонки із вбудованими автомобільними динаміками, акумулятором і підсилювачем. Він показав моделі музичної техніки власного виробництва під час фестивалю "Made in Ukraine", що проходив на території столичного ресторану "Розгуляєво".
"Все почалося з того, що після одного з пікніків я не зміг завести автомобіля. Майже півдня грала музика з магнітоли мого авто й акумулятор розрядився, - розповідає Віталій. Він за фахом промисловий дизайнер. - Тому й вирішив зробити собі спеціальний пристрій, щоб не використовувати автомобільну магнітолу. Аудіобокс сподобався друзям.  Одному з них я такий подарував. Потім іншому подарував. Кілька аудіобоксів мені замовили за гроші. Я зрозумів, що це затребувана річ й вирішив налагодити виробництво".

Читати далі →

11.07.2013

Присоска на торпедо: вакуумний килимок вертикально утримує телефон

Присоска на торпедо: вакуумний килимок вертикально утримує телефон

Вакуумні килимки для панелі приладів автомобіля масово почали продавати торік. Вони приліплюються до торпеди однією стороною, а іншою – утримують предмет, який на нього поклали. Це можуть бути окуляри, телефон, пульт, пачка серветок або цигарок.

 

Вакуумний килимок має з обох боків безліч силіконових ламелей-присосок. Ними предмети й утримуються. Найкраще килимок тримає пластикові предмети.

Читати далі →