Нещодавно у мережі опублікували фотографії унікального легковика Запорізького автомобільного заводу. Це прототип двомісного спортивного купе, який існує лише в єдиному екземплярі.
Спортивний двомісний автомобіль ЗАЗ-1104 створили у 80-х роках.
Група молодих інженерів розробила принципово нове компонування моделі. Каркас кузова створили з окремих вузлів, а сам кузов побудували зі скловолокна. Посадковий макет оснастили регульованим блоком педалей і кермом. ЗАЗ-1104 ніколи не комплектували силовим агрегатом, хоча розробники планували встановити 1,6-літровий чотирициліндровий двигун і п"ятиступеневу механічну коробку передач.
На Львівщині Укравтодор активно тестує нову багатофункціональну платформу-робота, яка полегшує процес переміщення великовагового обладнання. Про це служба автомобільних доріг повідомила на своїй сторінці у Facebook.
Прилад дозволить автоматизувати переміщенням важковагового устаткування, як на рівному покритті, так і по бездоріжжі.
Українська компанія "Спецбудмаш" переобладнала магістральний сідловий тягач MAN TGX 18.460 (4х2) в поливальну машину.
Сідлово-зчіпний пристрій зняли, встановили підрамник, а на нього - 8-кубову цистерну. На передній бампер прикріпили металеву плиту, а до неї - щітки та поливальне обладнання.
Вчора на 30-й річниці Незалежності України у столиці пройшов грандіозний військовий парад, на якому показали чимало нової техніки.
На військовому параді у Києві представили найрізноманітнішу техніку, яка є на озброєнні Збройних сил України.
Відкрив парад підрозділ бойових тактичних колісних машин Oncilla, зовні дуже схожих на "Дозор-Б". Далі пройшли БТР-4Е, представлені 92-ї окремої механізованої бригадою імені кошового отамана Івана Сірка.
Вчора у Києві пройшла перша репетиція військового параду до Дня Незалежності України.
На першій репетиції серед новинок показали новий варіант берегового противокорабельного комплексу РК-360МЦ "Нептун", виконаний на шасі Tatra.
Представили пускову та транспортно-заряджаючу установки, дві машини управління - на шасі 8х8 з бронекабінами, а також чотири транспортні машини для перевезення ракет - на шасі 6х6, зі звичайними кабінами, повідомляє портал autocentre.ua
Нещодавно британська компанія Electrogenic, яка спеціалізується на модернізації, переобладнанні та електрифікації класичних автомобілів, вперше презентувала електричну версію Citroen DS. Про це пише портал Аutogeek.
Донором стала модель 1971 року. Оригінальний дволітровий бензиновий двигун замінили на безколекторний електродвигун Hyper 9 власної розробки, потужністю 120 к.с. і 234 Нм крутного моменту. Силовий агрегат доповнила акумуляторна батарея обсягом 48,5 кВт/год. Вона забезпечує 225 км запасу ходу на одному заряді.
Цікавий рет-род показали на найбільшому технічному фестивалі України OldCarLand, що відбувся 28-30 травня у Києві.
Вперше Рет-Роди з"явилися у США у сорокових роках. Вони пішли від Хот-Родів. І на перших, і на других брали участь у підпільних перегонах. Різниця між ними полягає в тому, що у Хот-Роди вкладали більше грошей та робили їх із кількох нових машин. У результаті виходив легкий, гарний та дуже потужний автомобіль.
Трайк – це техніка, яка заслуговує особливої уваги. Це щось середнє між машиною і мотоциклом, але так насправді не належить до жодних із цих категорій. Трайк – один із очікуваних експонатів цьогорічного "Ретрозльоту OldCar".
Саме його несхожість стала приводом для цього інтерв"ю. Бо для того, щоб до кінця зрозуміти трайк, необхідна розмова з його майстром та власником. А значить, новиною у соціальній мережі чи невеликим анонсом не обійтися.
Ebay - це найбільший інтернет-аукціон у світі. 2019 року кількість його користувачів налічувала 182 млн осіб, а число товарів - 1,1 млрд на загальну суму 88 млрд доларів. У тому числі, на аукціоні продають і автомобілі. Оскільки виставляти товар на продаж може кожен, часто там можна знайти абсолютно дивні та незвичайні речі.
Гостями "РетроФесту" у Кам"янець-Подільскому став легендарний DeSoto 1939 року та його яскравий екіпаж - Сергій Зайцев та Тьотя Клава. Таке саме авто належало найвідомішому в світі мультиплікатору Уолту Діснею.
Цю марку розробила американська компанія Chrysler й виробляла з 1928-го по 1961-й. Авто названо на честь іспанського конкістадора Ернандо Де Сото, емблема стилізована під його зображення..
На "РетроФесті" презентували чорний Horch 851 1937 року. Випущена лише у 234 екземплярах модель стала родзинкою фестивалю.
7-метровий хромований Horch з масивними крилами й трьома парами фар традиційно привертав чимало уваги відвідувачів. Автомобіль пофарбовано в синій і чорний кольори. Позаду встановлений багажник, подібний до додаткового металевого ящика. Horch був однією із компаній союзу компаній німецьких виробників "Auto Union". Емблемою авто є 4 металеві кільця.
У Франції показали літаючий мотоцикл-трансформер Moto Volante. У наземному вигляді він працює як квадроцикл, а в повітрі перетворюється у квадрокоптер.
Виготовила незвичний транспортний засіб компанія Lazareth. Відео з випробуваннями новинки розмістили на своєму каналі в YouTube.
Мюнхенська компанія Sono Motors повідомила деталі про свій електромобіль на сонячних батареях Sion. Сонячної енергії машині вистачатиме на 34 км шляху в день.
Sion – п"ятидверний компактвен, який вміщає 6 осіб. Кузов електромобіля повністю покритий сонячними панелями. Вони захищені від непогоди і пошкоджень 8-міліметровим шаром полікарбонату. Цікавою особливістю машини є також панель приладів. Вона оснащена мохом для фільтрації повітря і регулювання вологості в салоні.
56-річний Василь Тертека з міста Городок Львівської області сконструював власний електромобіль. Кермо і спідометр чоловік встановив велосипедні.
Машина однодверна, вміщує окрім водія, ще двох осіб. Запасу ходу власноруч створеному електрокару вистачає на 120 км.
Словацька компанія AeroMobil випустить в серійне виробництво літаючий автомобіль AeroMobil 4.0. Зараз розробники отримують необхідні для випробувань сертифікати.
Прототип AeroMobil 2.5 здійснив перший політ у 2013 році. Після цього фірма випустила ще 2 оновлені версії літаючого авто.
Перший товарний триколісний електромобіль SOLO EV канадська компанія Electra Meccanica представила влітку цього року. За цей час фірма отримала на нього уже 23 тис. замовлень.
Одномісний триколісний електромобіль канадська фірма випустила ще в травні. Заряджається SOLO EV за 3 години і розганяється до 130 км/год. У моделі набагато мене деталей, ніж у звичайного авто. Власники цього електрокара витрачатимуть менше коштів на обслуговування авто.
Білоруський майстер Юрій Шиф перебудував Porsche Boxter S за мотивами ЗАЗ 968.
Юрій Шиф займається кастомайзингом – перебудовує мотоцикли у власній майстерні Shif Customs.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ентузіаст з Чернігівщини зробив авто "на дровах"
Луцький автомобільний завод працює від 1955 року, зараз він входить до компанії "Богдан". Спершу він виготовляв частини до вантажних автомобілів, потім кузовні вироби. З 1966 року завод випускає автомобілі.
Найпопулярнішою моделлю є ЛуАЗ-969М, яку в народі називають "Волинянка". Автопогляд підготував добірку менш відомих моделей:
Голландська автомобільна компанія PAL-V Liberty 12 листопада представить перший в світі сертифікований літаючий транспорт. Офіційна презентація відбудеться в нідерландському посольстві в Кувейті. Початок серійного аеромобіля заплановано на 2020 рік.
"Нашим інженерам довелося пройти багато випробувань, щоб довести, що PAL-V Liberty відповідає нормам", - каже головний інженер Майк Стекеленбург.
Український автомобіль ХАДІ-34 є найекономнішим в Україні та одним з найбільш економних у світі.
ХАДІ-34 створила Лабораторія швидкісних автомобілів Харківського національного автомобільно-дорожнього університету ще 2010 року. Його побудували для змагань по економності Schnell Eco-marathon в класі "прототип" з бензиновими двигунами внутрішнього згоряння.