11.05.2018

Наскільки міцний новий Nissan Leaf?

 

Nissan Leaf другого покоління пройшов повний краш-тест організації Euro NCAP. Автомобіль випробували на лобовий удар і два типи бічного удару, а також перевірили безпеку пішоходів під час наїзду машини. У салон посадили манекени із датчиками дорослих людей і дітей в автокріслах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рама і склеєні панелі кузова - 4 конструктивні особливості Tesla Model S

Загалом за краш-тест електромобіль отримав 5 зірок. Це максимальний результат. Захист водія оцінили у 93%, дітей - 86%, пішоходів - 71%. Активні системи безпеки спрацювали на 71%.

 

 

Nissan Leaf 2018 став першим автомобілем, який протестували за новими і більш суворим вимогам до випробувань на зіткнення в 2018 році. Зокрема, тепер враховується вплив електронних асистентів на безпеку велосипедистів, а також ідентифікація ними пішоходів в темряві або умовах поганого освітлення. Відтепер беруться до уваги робота системи утримання автомобіля в смузі.

"Останні оновлення тестів Euro NСAP в питанні активної безпеки роблять акцент на захисті як автомобілів, так і інших учасників дорожнього руху. Наші нові тести демонструють підвищення рівня передових систем безпеки шляхом підключення різних датчиків, встановлених в автомобілях. У міру зниження вартості цих систем і збільшення їхньої технологічності, автомобілі незабаром зможуть скоротити кількість аварій", - заявив Мічіель ван Рейтинген, генеральний секретар Euro NCAP.

Нагадаємо, в Україні Nissan Leaf другого покоління з"явився у березні. Електромобіль силовий агрегат потужністю 150 к.с. і батарею на 40 кВт/год.

Як повідомляв наш сайт раніше, японський виробник Nissan планує істотно збільшити частку машин із електричним двигуном.

 

"elеctrocаrs.uа"