20.04.2018

Конкурс купальників і ретроралі - організатори розповіли, чим здивує 8-й OldCarLand

 19 квітня в агентстві УНІАН відбулася прес-конференція, присвячена весняному фестивалю OldCarLand. На ній організатори розповіли про особливості заходу, який розпочнеться через тиждень і триватиме до 1 травні у Державному музеї авіації.

ідготовка до OldCarLand вже на фінішному етапі, адже у цей самий час рівно через тиждень сотні автомобілів заїжджатимуть у Державний музей авіації. Очікуюємо близько тисячі машин, велику кількість гостей, тому не можна не помітити, що кожного разу якість проведення фестивалю покращується, збільшуються масштаби і саме дійство виходить на новий рівень", - говорить прес-секретар Володимир Мукан.

Особливою родзинкою заходу стануть ексклюзивні машини, яких доволі непросто знайти демонструвати двічі на рік.

"Ринок ретро-автомобілів не дуже динамічно оновлюється в Україні. Попри те нам вдалося зібрати те, що ще ніколи не показували в Україні," - стверджує прес-секретар.

 

 

Поруч із досі невідомим будуть представлені й минулорічні моделі, але вони є в переліку найрідкісніших, тому не можуть не здивувати. Радіус дійства розширюється до рівня міжнародного, оскільки цьогоріч гостями, учасниками фестивалю будуть країни Балтії.

"Гостем OldCarLand-2018 стане Стасіс Брундза. Людина-легенда, десятиразовий чемпіон з ралі, заслужений майстер спорту виявив бажання відвідати Україну. Мета таких відвідин - налагодження зв"язків із нашою країною, залучення України в литовський автомобільний контекст. Вони хочуть бачити синьо-жовтий прапор серед учасників європейських заходів", - каже Вадим Навроцький.

Клуб технічної класики OldCarServiсe цього року відзначає 20-річчя, тому керівник клубу - Павло Лозовенко також здивує відвідувачів екклюзивними моделями автомобілів. Буде виставлена лінійкаосквичів", а також іноземні авта, які поки що лишаються інтригою дійства.

"Деякі вперше з"являться в Києві, навіть у світі такі машини є рідкістю. Наприклад, LloydArrabella1960-го року. Авто класу "люкс" із нестандартною конструкцією. Його кузов скріплений болтами. Цікава й поява цього автомобіля в Україні - його привезли на ЗАЗ для вивчення - аби був матеріал для подальших розробок нашого виробника", - пояснює Павло Лозовенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 8 "фішок" 8-го OldCarLand

 

Найстарішим машинам фестивалю - понад 80 років. Серед них військові ГАЗи, Buick і DeSoto. Цікавим зразком є DeSoto. На такому їздив мультиплікатор Волт Дісней. Авто йому подарували за те, що саме він намалював рекламу для цієї марки.

 

Тема цьогорічного фестивалю - спорт. Багато машин привезуть із країн Балтії
Тема цьогорічного фестивалю - спорт. Багато машин привезуть із країн Балтії

 

Окрім цього, будуть і мотоциклісти. Серед запрошених-італійці. Для них буде створено окреме міні-середовище на фестивалі, своєрідний мотобайк-пікнік.

Вперше запровадять конкурс "Елеганція". Власники машин одягатимуться у костюми, які відображатимуть епоху, період, частиною якого є їхній автомобіль. Окремим цікавим дійством буде конкурс у ретро-купальниках. Крім цього відвідувачам зможуть побачити виставку радіотехніки, також будуть ігрові автомати, яким більш ніж 30 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше тисячі машин привезуть на найбільший технічний фестиваль України

Організатори здивують унікальними майстер-класами із відновлення автомобілів. Спеціалісти майстерні реставрації машин "Автореанімація" покажуть, як правильно проводити лудіння кузова на ГАЗ М20.

Відбудуться також автоперегони, адже найкраще розгледіти авто можна під час руху. Цьогоріч буде новий формат перегонів - глядачі таки зможуть побачити усе дійство. Суботнє ралі стартуватиме із центрального подіуму, а також пройде і вулицями міста. Це стане цікавою взаємодією, своєрідною спільною роботою штурмана і пілота.

"99 відсотків автомобілів у робочому стані. А підтвердженням цього і є ралі", - додає Володимир Мукан.

ЗИС-110 - перший радянський представницький автомобіль. На такому вперше встановили гідравлічні склопідйомники і одометр
ЗИС-110 - перший радянський представницький автомобіль. На такому вперше встановили гідравлічні склопідйомники і одометр

Працюватимуть окремі майданчики для італійських автомобілів. Буде представлено авта і сучасних італійських салонів – Maserati, Alfa Romeo, Ducati. Від італійської компанії Maserati буде показано 10 машин різних років випуску.

Організатори попіклувалися і про дітей. Будуть перегони на педальних машинах, тому усі охочі мають змогу зареєструватися на офіційному сайті для участі і фестивалі. А також є нагода навчитися безкоштовно грати на барабанах.

 

 

Організатори переконані, що дійство буде цікавим не лише для втаємничених шанувальників ретро-техніки та колекціонерів, а й усіх, хто цікаво, активно та пізнавально бажає провести весняні вихідні.

 

 

Андріана Біла