18.01.2017

На честь ювілею Nissan Qashqai випустили святковий кліп

У лютому 2017 року Nissan Qashqai виповнюється 10 років.

Автовиробник святкує ювілей родоначальника сегмента кросоверів у світі, підготувавши спеціальне відео під назвою "10 років успіху".

Ексклюзивний короткометражний фільм розповідає про основні етапи становлення моделі, починаючи з початкових розробок 2002 року і старту активного виробництва 2007 року.

За 10 років випустили понад 2 млн моделей Qashqai. Завод Nissan у Великобританії щодня виробляє близько 1200 автомобілів.

"Він став піонером серед кросоверів і визначив вигляд автомобілів в своєму сегменті в тому вигляді, в якому зараз його знають споживачі. Саме це дозволило Nissan Qashqai пройти такий значний рубіж, посівши при цьому лідируючі позиції на ринку", - наголошують в компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хороша керованість і багата комплектація - тест-драйв нового Nissan Qashqai

Компанія Nissan є однією з найбільших представлених у Європі. Її штат налічує понад 17000 співробітників. А в Японії на компанію працює 247 500 осіб.

Nissan претендує на титул "азіатського бренду №1" в Європі. У минулому році заводи компанії Nissan, розташовані в Великобританії, Іспанії та Росії, випустили в цілому більше 635000 автомобілів.

Nissan є лідером у світі з продажу електромобілів. Nissan Leaf став першим масовим і доступним електромобілем, який залишається найпопулярнішим у світі.
Автопогляд