23.05.2018

Ілон Маск розповів, коли вийде повнопривідна Tesla Model 3

Невдовзі почнуть виробляти повнопривідну Tesla Model 3 і цю машину в модифікації Performance. У новинок однаково великий запас ходу на одному заряді — 499 км. Про це днями повідомив власник компанії-виробника Ілон Маск.

Прийом заявок на новинки почнуть із перших днів літа, перші поставки машин відбудуться у липні, повідомив він.

Повнопривідна версія відрізняється від Long Range (тієї, що зараз продають) додатковим електродвигуном на передній вісі. Про сумарну потужність двигунів поки не розповідали, однак відомо, що модифікація із двома двигунами розганяється до 96 км/год за 4,5 секунди. Задньопривідній версії, яку виробляють зараз, на це потрібно 5,6 секунд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Наскільки міцний новий Nissan Leaf?

Performance вирізняється ще більш динамічним характером — до 96 км/год розганяється за 3,5 секунди. Має максимальну швидкість — 249 км/год. Це найвища швидкість із всіх версій Model 3. Для прикладу, "трійка" Long Range, яка зараз на конвеєрі, розганяється до 209 км/год, повнопривідна Model 3 розвиває 225 км/год

Повний привід можна замовити як опцію до звичайного виконання Long Range. Загальна ціна Tesla Model 3 AWD (Dual Motor) при цьому складе $54 тис., версії Performance — щонайменше $78 тис.

Нагадаємо, Tesla Model 3 продають у США із грудня 2017 року. Відтоді доступна лише комплектація Long Range із запасом ходу у 499 км.

Як повідомляв наш сайт раніше, першу Tesla Model 3 завeзла в Україну компанія Electrocars.

"elеctrocаrs.uа"